Святкування Водохреща в Студенянській об’єднаній територіальній громаді

Дата: 21.01.2020 11:55

Фото без опису  19 січня, православні християни святкують Водохреще, або Богоявлення Господнє. Водохреще - це третє найбільше свято, яке завершує цикл різдвяних свят.

Святкували Водохреще і в Студенянській об’єднаній територіальній громаді. Дійство відбулося на березі ставка в селі Студена, де напередодні свята з льоду була прорубана ополонка.

О 13.00 годині жителі сіл громади зібралися на березі водойми. Священник, після відправи, провів обряд освячення води. Усі бажаючі мали змогу взяти участь у водохресному купанні.

Колектив художньої самодіяльності Студенянського Будинку культури вітав гостей свята щедрівками. За сприянням сільського голови Олексія Кирнасівського, усі присутні мали змогу пригоститися гарячою юшкою. Погода порадувала гарним сонячним днем, святкування пройшло дружно та весело.