Свято Олімпійського прапора в Студенянській ОТГ

Дата: 28.01.2020 13:30

Фото без опису  За ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Вінницькій області, учні та вихованці закладів освіти Студенянської громади долучилися до Всеукраїнського проекту «Свято Олімпійського прапора».

Свято Олімпійського прапора проводиться з метою розвитку олімпійського руху в Україні, пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, за свою націю; розвитку пізнавального інтересу до фізичної культури, спорту та олімпійського руху; формування позитивного відношення до олімпійського руху та здорового способу життя.

У рамках заходу проведено: інформаційна бесіда «Стежками славетної олімпійської історії», комплексне заняття в різновіковій групі на тему: «Свято Олімпійського прапора», радіолінійка «Олімпійська символіка»; «Свято Олімпійського прапора» - спортивні змагання; свято підняття Олімпійського прапора та проведення «Малих Олімпійських ігор» в дошкільному закладі.

Дякуємо усім організаторам та учасникам заходів.