Відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Дата: 28.01.2020 14:12

Фото без опису  27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами. Це страшне, нелюдське явище, яке відбулося в 1933-1945 роках і призвело до умисного винищення однієї третини євреїв, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистській Німеччині – не повинно повторитися.

Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.

До Дня пам'яті жертв Голокосту в Студенянській публічній бібліотеці відбулися виставка та інформаційна година «Пам’яті жертв Голокосту». У цей день скорботи і пам’яті учні, вчителі, жителі громади приєдналися до загальної печалі і співчуття цій страшній втраті. З болем, сумом і жалем підсумували – такого не повинно повторитися більше ніколи!