Дата: 04.02.2020 08:59

Фото без опису  Студенянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з юридичних питань Студенянської сільської ради

Вимоги до кандидатів:

• громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за спеціальністю правознавство;
  • стаж роботи за фахом на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років, досконале володіння державною мовою, досконале знання комп’ютера і володіння ним.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • фотокартка розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копія паспорта, ідентифікаційного кода;
  • витяг з Єдиного Державного реєстру декларацій про подану декларацію за 2019 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади, звертатися в Студенянську сільську раду за адресою: Вінницька обл., Піщанський р-н, с. Студена, вул. Соборна, 42, тел. 2-45-23.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня публікації оголошення про проведення конкурсу.