Дата: 10.02.2020 11:15

Фото без опису  До відома жителів Студенянської об’єднаної територіальної громади у Вінницькій області є Державна реабілітаційна установа Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь», який знаходиться за адресою: м. Вінниця вул. Владислава Городецького, 10.

У даному закладі надаються послуги з комплексної реабілітації, а саме: медичної, фізичної, психолого-педагогічної, а також в лікувально-оздоровчому комплексі плануються додаткові кімнати для занять, паралельно з наданням послуг у закладі здійснюється реконструкція та зведення нового приміщення для можливості проживання іногородніх дітей з батьками безпосередньо на території установи, що значно покращить, як надання послуг так і здешевить вартість проживання батьків (опікунів) з дітьми.

Телефон для довідок: (8-0432)67-27-30.