Начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Наталя Королюк провела нараду

Дата: 18.02.2020 09:56

30.01. 2020 р. на базі ОНЗ "Студенянська ЗОШ І-ІІІ ст." начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Наталя Королюк провела нараду з керівниками закладів освіти та їх заступниками на якій було розглянуто ряд питань, а саме: про розроблення внутрішньої системи закладу загальної середньої освіти; щодо дотримання керівниками ст. 26, 30, 41 та 42

ЗУ "Про освіту"; про організацію безпечної діяльності учасників освітнього процесу у 2020 році; основні новації ЗУ "Про повну загальну середню освіту" , який прийнято 16.01.2020 року; про особисту відповідальність за наповнюваність сайтів; щодо підготовки випускників до ЗНО-2020; про впровадження системи НАССР на харчоблоках навчальних закладів громади та перспективи фінансування закладів освіти на 2020 рік; аналіз профілактики правопорушень за 2019 рік, а також доведено зміни у плані підвищення кваліфікації педагогічних працівників громади на 2020 рік.