Дата: 26.02.2020 15:53

Фото без опису  Міжвідомча нарада щодо організації роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

26.02.2020 року з метою підвищення професійної компетентності працівників ОТГ у сфері допомоги особам, постраждалим від домашнього насильства, детально опрацьовано алгоритм дій працівників під час роботи з випадками домашнього насильства.

Сформовано список контактів усіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашнього насильства та відпрацьовано механізм взаємоінформування з відповідальними особами спеціально уповноваженими органами ОТГ.