Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 03.03.2020 14:16

Фото без опису  03.03.2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Студенянської сільської ради на чолі з заступником голови комісії Ружицькою В. Г.

На засіданні комісії розглядалися питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав; про затвердження складу міждисциплінарної команди для забезпечення, розроблення та виконання індивідуального плану соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, з підстави ухилення батьків від виконання своїх обов’язків; продовження соціального супроводу сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Питання детально вивчені та обговорені присутніми членами комісії. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.