Атестація педагогічних працівників 2020 року

Дата: 10.04.2020 13:19

У 2020 році підведено підсумки атестації педагогічних працівників Студенянської ОТГ. Такою роботою було охоплено 5 педагогів: Кучер Марина Алемпинівна, Подолян Наталя Іванівна, Буцко Ніна Павлівна, Бритавська Віта Василівна, Кордонська Альона Володимирівна, які протягом навчального року проводили відкриті уроки, виховні заходи, брали участь в різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах.

10 квітня 2020 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради в режимі онлайн по Skype де було презентовано досвід роботи педагогів. Атестаційною комісією ІІ рівня було прийнято рішення підтвердити кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" педагогічне звання "учитель-методист" учителю трудового навчання Кучер М.А. та учителю правознавства Подолян Н.І. підтвердити кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" вчителю початкових класів та вихователю ГПД Буцко Н.П., присвоїти кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" учителю образотворчого мистецтва, мистецтва, художньої культури Бритавській В.В., підтвердити відповідність займаній посаді заступнику з навчано-виховної роботи ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ст.» Подолян Н.І., завідуючій ДНЗ «Ранок» с. Студена Кордонській А.В. та нагородити грамотами.

Вітаємо всіх педагогічних працівників із вагомими здобутками!