Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Студенянської сільської ради

Дата: 19.06.2020 14:18

Фото без опису  Комісія з питань захисту прав дитини Студенянської сільської ради працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

19 червня 2020 року під головуванням сільського голови О. П. Кирнасівського відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, принципи, основні напрямки роботи фахівця із соціальної роботи, соціальний супровід, результативність, про роботу служби у справах дітей щодо профілактики алкоголізму, наркоманії та інших негативних проявів у дитячому середовищі за ІІ квартал 2020 року, про зняття із соціального супроводу сім’ї, яка перебувала у складних життєвих обставинах, про взяття під соціальний супровід сім’ю, яка потрапила у складні життєві обставини, про доцільність відібрання без позбавлення батьківських прав, про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для забезпечення розроблення та виконання індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

За результатами комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

Начальник служби Д. О.Сомик