До уваги мешканців громади!

Дата: 08.09.2020 14:02

Верховною Радою України 02.06.2011 року принятий ЗаконУкраїни «Про безоплатну правову допомогу». Закон передбачає надання двох видів безоплатної правової допомоги: первинної та вторинної. Отримати безоплатну первинну і вторинну правову допомогу можна в Піщанському бюро правової допомоги за адресою смт Піщанка вул. Центральна, 91, кабінет №5 або зателефонувавши за номерами 2-10-91, моб. 0973095307, на гарячу лінію 0800213103 (зв'язок безкоштовний).

Первинна правова допомога:

• надання правової інформації;
  • надання консультацій з правових питань;
  • складання заяв, скарг та інших документів правового характеру, крім процесуальних;
  • надання допомоги в забезпечені доступу осіб до безоплатної вторинної правової допомоги та медіації. Отримати первинну правову допомогу можуть всі особи, які перебувають на території України.

Вторинна правова допомога:

• захист інтересів осіб в судах;
  • здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
  • складання документів процесуального характеру.

Головний спеціаліст Піщанського бюро правової допомоги Токан Олександр тел.0973095307.