Всесвітній день туризму

Дата: 28.09.2020 09:22

Фото без опису  Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно. Указом Президента України від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щороку відзначатиметься День туризму.

Мета свята – пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись зі щоденної буденної метушні на берег річки, в ліс, в поле або в інші місця, якими так багата наша земля. І, звичайно ж, це свято тих, хто безпосередньо працює у сфері туристичного бізнесу: співробітників туристичних компаній, музейних працівників, керівників і персоналу готельних комплексів – усіх, хто професійно забезпечує повноцінний відпочинок.

Свято відзначають в більшості країн світу вже понад З0 років. У цей день проходять зльоти туристів, святкові заходи і фестивалі, присвячені туризму і туристичному бізнесу.

Це відмінний день, щоб спланувати свою наступну подорож або звернутися за цим до професіоналів. Як би там не було, нехай вона принесе масу вражень, відкриттів та цікавих попутників.

Туристичні місця Студенянської ОТГ:

• Обеліск-пам’ятник 480-м воїнам-односельчанам, загиблим під час Другої світової війни (с. Студена вул. Соборна);
  • «Крило» - пам’ятник загиблим пілотам (с. Студена, окраїна села)
  • Меморіал слави – меморіальний комплекс з іменами воїнів-односельчан, які загинули під час Другої світової війни (с. Студена, територія кладовища);
  • Пам’ятник 157 воїнам- односельчанам з загиблим під час Другої світової війни (с. Гонорівка вул. А.Добраня);
  • Садиба Г. Ліпковського: палац та парк 19 століття (с. Гонорівка, центр села).

Також туристично-привабливими є «штольні», де в 80-х роках різали камінь та колишній кар’єр з добування каменю. Мальовнича, прекрасна місцевість, де розташована Студенянська ОТГ, стане окрасою будь-якої подорожі.