Базовий тренінг програми «Молодіжний працівник»

Дата: 23.10.2020 11:56

Фото без опису  19-21 жовтня 2020 року в обласному молодіжному центрі «Квадрат», Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА було організовано Базовий тренінг програми "Молодіжний працівник".

Учасником тренінгу від Студенянської ОТГ стала Шаповалова Ліля, майбутній член Молодіжної ради при Студенянській сільській раді. Учасники тренінгу дізналися :

• що таке молодіжна політика? - що з нею відбувається в Україні? - який зміст молодіжної роботи та чим вона особлива? - чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді? - що означає бути молодіжним працівником в громаді? - як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі?

Здобуті знання та вміння будуть використані для плідної молодіжної роботи в громаді.