Дитячий будинок сімейного типу на території Студенянської ОТГ

Дата: 30.10.2020 10:59

Фото без опису  Завершились роботи з будівництва дитячого будинку сімейного типу по вул. Соборна в с. Студена. У ньому проживатимуть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування разом із батьками-вихователями.

Відкриття ДБСТ планують уже цього року. Станом на сьогодні триває пошук батьків-вихователів.

Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні статусних дітей. Дитячий будинок сімейного типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям матеріальну та соціальну підтримку.

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.

Якщо ви сім’я, або особа, маєте досвід виховання дітей і бажаєте подарувати своє тепло дітям, які залишились без батьківської опіки та стати батьками-вихователями, звертайтеся до служби у справах дітей Студенянської сільської ради за телефоном 0960469205.