Дата: 05.11.2020 11:50

Фото без опису  Конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Студенянської сільської ради

30 жовтня проведено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Студенянської сільської ради на посади: вчителя-логопеда, практичного психолога, вчителя-дефектолога, вчителя-реабілітолога на відповідність професійних компетентностей на основі оцінювання їх особистих досягнень, знань, умінь і навичок, моральних і ділових якостей для належного виконання посадових обов’язків. Бажаємо успіхів.