Увага конкурс!

Дата: 09.11.2020 16:40

Фото без опису  Відділ освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля Студенянської сільської ради Вінницької області» ( с. Студена, вул. Соборна,31), відповідно рішення 51 сесії Студенянської сільської ради 7 скликання від 10.07.2020 року №1001 «Про створення комунального закладу «Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради Вінницької області», ст. 21 Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII.

Вимоги до конкурсантів:

• громадянство України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста у сфері культури;
  • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
  • володіння державною мовою;
  • за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем здатність виконувати відповідні посадові обов’язки.

Основні завдання та обов’язки: директор КЗ «Центр культури та дозвілля» представляє інтереси Центру в установах, підприємствах і організаціях, укладає договори та угоди, затверджує посадові інструкції працівників, укладає колективний договір та несе відповідальність за його виконання, створює належні умови працівникам для високопродуктивної праці, забезпечує додержання законодавства про працю, правил і норм охорони праці, техніки безпеки, соціального страхування, накладає дисциплінарні стягнення на працівників, здійснює загальне керівництво адміністративно-господарською діяльністю закладу культури, розробляє і контролює виконання основних напрямків культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності серед населення, організовує та проводить культурно-масові заходи, веде облікову документацію, розробляє планову документацію.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах);
  • відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про освіту;
  • рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Наявність проекту програми розвитку КЗ «Центр культури та дозвілля Студенянської сільської ради» на 1 та 5 років з урахуванням розвитку філій, які йому підпорядковуються.

Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: с. Студена, вул. Соборна,29А, Студенянська сільська рада , або на електронну адресу: okms_studena_sr@ukr.net

Додаткова інформація за телефоном: 0974888560