Студенянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 10.11.2020 13:23

Фото без опису  Студенянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад працівників відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Студенянської сільської ради:

•  начальника відділу;
  • спеціаліста – 2,0 штатних одиниці (для роботи на віддалених робочих місцях у населених пунктах старостинських округів (с. Болган, с.Грабарівка, с. Кукули, с. Трибусівка);
  • спеціаліста з бухгалтерського обліку.

Вимоги до кандидатів:

- на посаду начальника відділу:

• громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  • стаж роботи в органах місцевого самоврядування чи в державній службі за фахом на керівних посадах не менше як 5 років;
  • вільне володіння українською мовою;
  • знання Конституції України, вимог чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, соціального захисту населення.
  • вільне володіння комп`ютером.

- на посаду спеціаліста відділу

• громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в державній службі не менше 2-х років або на посадах в інших сферах - не менше 3-х років;
  • знання Конституції України, вимог чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, державної служби, соціального захисту населення.
  • вільне володіння українською мовою;
  • вміння працювати на персональному комп`ютері в режимі користувача та готувати аналітичні довідки.

- на посаду спеціаліста з бухгалтерського обліку:

• громадянство України, вища економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра;
  • знання Конституції України, вимог чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, державної служби та бюджетного законодавства.
  • вільне володіння комп`ютером;
  • досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах (АІС – місцеві бюджети, М.E.D.О.C.), в системі ПРОЗОРО, Е-data.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі
  • заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками
  • фотокартка розміром 4x6 см
  • копії документів про освіту
  • копія паспорта, ідентифікаційного кода
  • витяг з Єдиного Державного Реєстру Декларацій про подану декларацію за 2019 рік.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Студенянську сільську раду за адресою: с. Студена, вул. Соборна, 42, тел. 0966195704.

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу. .