Результати конкурсу партнерських соціально-економічних проєктів із протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19

Дата: 24.11.2020 08:38

Фото без опису  Програма розвитку ООН в Україні (ПРООН) оголосила організації, що перемогли у конкурсі партнерських проєктів, що стосуються реагування на виклики, протидії і зменшення впливу пандемії COVID-19, й отримають гранти в рамках пілотного проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що впроваджується ПРООН на кошти, виділені урядом Швеції.

Мета конкурсу – підтримка партнерських соціально-економічних проєктів, що стосуються реагування на виклики, протидії і зменшення впливу пандемії COVID-19. Запропоновані ініціативи зорієнтовані на соціально-економічні потреби регіону, а також існуючі інноваційні рішення у сфері соціально-економічного розвитку, освіти, працевлаштування, охорони здоров’я, міського проєктування та залучення громад, які сприяють підтримці, розвитку або диверсифікації підприємницьких ініціатив для населення під час і після пандемії.

На конкурс було подано 90 заявок з 20 областей України. Серед них проект благоустрою парку в с.Студена від Громадської організації «Центр розвитку Студенянської громади» (Вінницька область, Піщанський район, с.Студена)

Згідно рішення Національної комісії від 19 листопада 2020 року, фінансування отримають дев’ять проєктів:

1. Громадська організація «Центр розвитку освіти, науки та інновацій Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» (Дніпропетровська область)
  2. Громадська організація «Агенція трансформацій «М.КЛАС» (Львівська область)
  3. Агенція регіонального розвитку Хмельницької області (Хмельницька область)
  4. Миргородська міська молодіжна громадська організації «За нами майбутнє» (Полтавська область)
  5. Громадська організація «Центр розвитку Студенянської громади» (Вінницька область)
  6. Кооперативне об'єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Файні ґазди» (Тернопільська область)
  7. Благодійна організація «Благодійний фонд «МХП-Громаді» (Черкаська область)
  8. Громадська організація «Творчий вимірювач» (Житомирська область)
  9. Громадська організація «МрійДій» (Миколаївська область).