Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 16.12.2020 16:12

Фото без опису  Під головуванням заступника сільського голови Анатолія Максименюка 16.12.2020 р. відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Студенянської сільської ради.

Розглянуто 5 питань, а саме: про розгляд заяви щодо встановлення порядку побачення та участі у вихованні дитини; про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на ім’я неповнолітньої; звіт служби у справах дітей Студенянської сільської ради про виконання заходів із захисту прав дітей різних категорій за 2020 рік; принципи, основні напрямки роботи фахівця із соціальної роботи Студенянської сільської ради. Соціальний супровід сімей. Результативність; про зняття із соціального супроводу.

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів Студенянської сільської ради, відповідно до затвердженого складу комісії та запрошені батьки, стосовно яких розглядались питання.

За результатами комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

Начальник служби Сомик Д. О.