Студенянська сільська рада оголошує конкурс

Дата: 13.01.2021 09:08

Фото без опису  Студенянська сільська рада

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради :

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівним магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на керівних посадах у державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 3 років при необхідності (виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій); знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», «Про запобігання корупції», «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», інших нормативно-правових актів з питань діяльності органів місцевого самоврядування, інших актів діючого законодавства України професійного спрямування; володіння державною мовою; основами діловодства, упевнений ПК, Microsoft Word, Excel, PowerPoint; аналітичні здібності, висока працездатність, вміння працювати в команді, наявність управлінських та комунікативних навичок; громадянство України.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит і проходять співбесіду.

Всі кандидати, які претендують на зайняття посади разом з необхідним пакетом документів, до подачі заяви на участь у конкурсі, складають та оприлюднюють електронну декларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі.

Копія паспорта громадянина України, заява про участь у конкурсі, заповнена особова картка, дві фотокартки розміром 3х4 см, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, копія військового квитка, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: с. Студена, вул. Соборна, 29а, Студенянська сільська рада.

Додаткова інформація за тел. 0966195704