Дата: 19.03.2021 16:11

Мітинг-реквієм присвячений 77-ій річниці визволення сіл Студенянської територіальної громади від німецько-фашистських загарбників. 19 березня відбувся мітинг-реквієм присвячений 77-ій річниці визволення сіл Студенянської територіальної громади від німецько-фашистських загарбників.

Біллю та горем, смертю та скаліченими долями відізвалася у душах жителів громади Друга світова війна. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною власного життя самовіддано боровся за свободу, звільняючи Українську землю.

Сільський голова, Олексій Кирнасівський вшанував пам’ять загиблих покладанням квітів до Обеліску слави. Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню громади від нацистів. Вони завжди житимуть у наших серцях!