Відбірковий етап конкурсу вчительської та учнівської творчості «Проліски Надії-2021»

Дата: 23.03.2021 15:25

Фото без опису  19 березня в Студенянській територіальній громаді відбувся відбірковий етап конкурсу вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2021», метою якого є виховання у підростаючого покоління засобами мистецтва духовності, високих патріотичних і морально-етичних якостей, національної свідомості, формування почуття гідності громадянина європейської держави, зміцнення існуючих та створення нових колективів учительської та учнівської творчості, сприяння підвищенню рівня виконавської майстерності.

Конкурс проводився онлайн в номінаціях «Вокальне мистецтво», «Інструментальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво» та «Оригінальний жанр». У конкурсі взяли участь учнівські та вчительські колективи закладів загальної середньої освіти Студенянської ТГ.

Члени журі оцінювали виступи учасників за відповідними критеріями: відповідність репертуару віковій категорії виконавців, рівень виконавської майстерності, естетика костюму, сценічна культура, якість музичного супроводу, енергетика та самобутність виконавця, оригінальність.

Виступи оцінювалися за 10-ти бальною системою.

Висловлюємо щиру подяку директорам, вчителям, батькам за відповідальне ставлення до участі в конкурсі. Дякуємо учасникам.

Переможці представлятимуть громаду на обласному етапі фестивалю. Бажаємо їм перемоги.