Дата: 05.04.2021 13:45

Фото без опису  Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Студенянської сільської ради

05.04.2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Студенянської сільської ради під головуванням сільського голови Олексія Кирнасівського.

ПРОТОКОЛ №9 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

05 квітня 2021 року                              с. Студена

Головував: Сільський голова, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кирнасівський О.П.

Присутні: члени комісії з питань ТЕБ та НС (за списком), члени оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Студенянської сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої короновірусом SARS-СоV-2. І. Про вжиття додаткових заходів в умовах зростання кількості хворих на СОVID-19.

Ще->