Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради

Дата: 09.04.2021 14:21

8 квітня 2021 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради під керівництвом начальника відділу – Ольги Жук.

За результатами атестації 10 вчителів підтвердили раніше присвоєні кваліфікаційні категорії «спеціаліст вищої категорії», 5 вчителів підтвердили раніше присвоєне педагогічне звання «старший вчитель», 4 керівники закладів освіти громади відповідають займаній посаді, 3 вчителям присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 2 вчителям присвоєно педагогічне звання «старший вчитель». Всі педагогічні працівники, які атестувалися, ознайомлені з рішенням атестаційної комісії.