Дата: 13.04.2021 10:51

Фото без опису  Щодо початку роботи Тульчинської окружної прокуратури

З 15 березня 2021 року розпочала роботу Тульчинська оружна прокуратура Вінницької області з адміністративним центром у місті Тульчин. Місцем розташування Тульчинської окружної прокуратури являється адміністративне приміщення розташоване за адресою: інд. 23600, вул. Гагаріна, 14, м. Тульчин, Вінницької області, e-mail: tulchyn@vin.gp.gov.ua, тел./факс: (04335)2-39-40.

У її структурі створено два відділи: Крижопільський відділ, який знаходиться за адресою: інд. 24600 вул. Ярослава Мудрого, 1, смт. Крижопіль, Тульчинського району, Вінницької області тел./факс (04340) 2-13-38 та Томашпільський відділ, яикй розташований за адресою: інд. 24200, вул. І. Гаврилюка, 57, смт. Томашпіль, Тульчинського району, Вінницької області, тел./факс (04348)2-11-85.

Згідно районного поділу до Крижопільського відділу Тульчинської окружної прокуратури увійшли Крижопільська селищна, Городківська сільська , Піщанська селищна, Студенянська сільська громади.

Під час дії карантину на всій території України проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації та депутатів усіх рівнів призупинено.

Звернутися до Тульчинської окружної прокуратури можливо з письмовим зверненням (поштою, шляхом подання електронного звернення або зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» - (-04335)2-39-40.

Інформація (Відкрити)