Програма розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку (2020-21)

Дата: 22.04.2021 18:10

Фото без опису  22 квітня 2021 року в Студенянській громаді в рамках відбулася зустріч членів Комітету зі стратегічного планування по розробці Стратегії сталого розвитку Студенянської громади з акцентом на стимулювання розвитку туризму на період до 2030 року з експертом Юрієм Войціцьким. Комітет зі стратегічного планування охоплює представників партнерів з реалізації ініціативи «Гендерно-чутливе планування безпечних публічних просторів як відповідь на виклики пандемії COVID-19», а саме – ГО «Центр розвитку Студенянської громади»,

Студенянської сільської ради, Відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради, представників інших бенефіціарів. Члени Комітету намітили план Стратегії, а також конкретні кроки для проведення аналізу середовища та чинників сталого соціально-економічного розвитку громади з акцентом на розвиток туризму з урахуванням викликів пандемії СOVID – 19, а саме: збір необхідної статистичної інформації, проведення опитувань представників місцевого бізнесу, громадських організацій і мешканців громади, підготовка туристичного Профілю паспорту громади та SWOT-аналізу. Стратегія сталого розвитку Студенянської громади з акцентом на стимулювання розвитку туризму буде розроблена у відповідності до чинних нормативно-правових актів та у відповідності до Стратегічної цілі А.4. Розвиток туристично-рекреаційної діяльності Стратегії розвитку Студенянської ОТГ на 2019 – 2028 рр. та Стратегічної цілі 3 «Регіон сталого гуманітарного розвитку» Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року.