Дата: 20.05.2021 19:09

Фото без опису  Робоча зустріч з педагогічним колективом та батьківським комітетом загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Болган щодо оптимізації мережі закладів освіти Студенянської громади

21.04.2021 року відбулася робоча зустріч начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Ольги Жук, голови Студенянської сільської ради Олексія Кирнасівського, директора КУ "Центр фінансового обслуговування бюджетних установ Студенянської сільської ради" Коцанюк Лариси з педагогічним колективом та батьківським комітетом загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Болган щодо обговорення оптимізації мережі закладів освіти громади, доведено фінансові показники, щодо забезпечення потреб закладу у 2020-2021н.р.