Дата: 20.05.2021 19:16

Фото без опису  Робоча зустріч з педагогічним колективом навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ" с. Гонорівка щодо обговорення оптимізації мережі закладів освіти громади

12 травня відбулася робоча зустріч голови Студенянської сільської ради Олексія Кирнасівського, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольги Жук, начальника відділу організаційно-правового та кадрового забезпечення Валентини Ружицької з педагогічним колективом навчально-виховного комплексу "ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ" с. Гонорівка щодо обговорення оптимізації мережі закладів освіти громади, фінансових показників забезпечення потреб закладу у 2020-2021н.р.