Відбулись Установчі збори Молодіжного Конгресу Вінниччини-першого молодіжного консультативно-дорадчого органу при Голові Вінницької обласної державної адміністрації

Дата: 31.05.2021 16:34

Фото без опису  В період 22-23 травня 2021 у м.Вінниця відбулись Установчі збори Молодіжного Конгресу Вінниччини-першого молодіжного консультативно-дорадчого органу при Голові Вінницької обласної державної адміністрації. Делегаткою від Студенянської ТГ було обрано заступницю голови Молодіжної ради "Єдність" при Студенянській сільській раді - Валерію Хоренкову.

Метою Молодіжного Конгресу Вінниччини є:

- залучення молоді до формування та реалізації державної молодіжної політики у Вінницькій області.

- сприяння демократизації суспільства,розвитку молодіжного руху, врахування проблем і запитів молоді при розроблені та реалізації рішень і заходів Вінницької обласної державної адміністрації.

На зустрічі було сформовано кількісний склад,обрано керівний склад:Голова МКВ-Марина Остапенко,Заступник-Артем Маткарімов,Секретар-Аліна Янчук,обрано представника до Української асоціації молодіжних рад Оксану Фігурську та визначено основні напрямки роботи МКВ.

Учасниками установчих зборів стали:представники молодіжних рад територіальних громад, громадські організації, серед яких Червоний Хрест, Гармонія, Українська асоціація студентів,СД-платформа, Пангея Ультіма,Екологічна платформа Діли,Платформа розвитку особистості,YMSA.

Представники влади:Народний депутат України Ірина Борзова, Голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов,Перша заступниця голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталя Заболотна, Заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, Радник голови Вінницької обласної державної адміністрації з питань молодіжної політики Микола Кобися.

Запрошені гості:Українська асоціація молодіжних рад, Студентська рада Вінниччини, Вінницька обласна рада старшокласників.

Організатори:Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації.