Урочистості до Дня Медичного працівника в Студенянській громаді

Дата: 18.06.2021 16:40

Фото без опису  Традиційно, в третю неділю червня, в Україні відзначають День медичного працівника, відповідно до указу президента України № 281/94 від 3 червня 1994 року.

18 червня в Студенянській територіальній громаді відбулися урочистості до Дня Медичного працівника. З найщирішими привітаннями та побажаннями до медиків звернулись заступник сільського голови Анатолій Максименюк, депутат Тульчинської районної ради Сергій Полішевський та виконуючий обов’язки головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Студенянської сільської ради Вінницької області» Олександр Шерметинський.

Працівники КЗ «Центр культури і дозвілля» подарували медикам теплі слова вдячності за їх важку працю та святковий концерт.

Усім, хто служив медицині, та знаходиться на заслуженому відпочинку, хто служить медицині зараз, від душі бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, вдячних пацієнтів!