Громадські слухання щодо схвалення проекту Стратегії сталого розвитку туризму Студенянської громади 2030

Дата: 25.06.2021 15:45

Фото без опису  24 червня 2021 року відбулися громадські слухання щодо схвалення проекту Стратегії сталого розвитку туризму Студенянської громади 2030, яка розроблена в рамках реалізації проекту «Гендерно-чутливе планування безпечних публічних просторів як відповідь на виклики пандемії COVID-19» за підтримки програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Експерт Юрій Войціцький презентував проект Стратегії сталого розвитку туризму Студенянської громади 2030, ще раз обговорили стратегічні цілі проекту. Учні та молодь громади презентували свої ідеї проектів і заходів місцевого розвитку на 2021-2023 роки для Стратегії сталого розвитку туризму Студенянської громади 2030.

На громадські слухання в Студенянську громаду завітала Олена Оцвера, заступник начальника управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проектної діяльності та сприяння інвестиціям Вінницької обласної ради, яка висловила підтримку Стратегії сталого розвитку туризму Студенянської громади 2030, зазначила що розвиток туризму тісно пов’язаний із розвитком громади та побажала успіхів у реалізації проекту.