Навчальний тренінг з розбудови підприємницького потенціалу та бізнес-освіти молоді

Дата: 23.07.2021 12:38

Фото без опису  22.07.2021року відбувся навчальний тренінг з розбудови підприємницького потенціалу та бізнес-освіти молоді, учасників Клубу молодих підприємців, в рамках проекту «Joint Organization to Unite Rural Networks of Entrepreneurial Youth» («Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості»), за участі команди менторів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку Вінницької області: Ольги Олійник, Наталії Гижко, Вікторії Захарчук, Ірини Лезнівської, молоді та учасників Клубу молодих підприємців Студенянської громади.

Завданнями проекту є розвиток підприємницького потенціалу у сільської молоді шляхом використання неформальної освіти, допомога у розвитку бізнесу разом із залученими органами влади, напрацювання та надання владі пропозиції з метою впливу на політику в сфері молодіжного підприємництва та створення сприятливих умов для його розвитку.