Про роз’яснення НАДС

Дата: 27.07.2021 10:05

Фото без опису  Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях здійснює методичне та консультативне забезпечення діяльності служб управління персоналом місцевих державних адміністрацій, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування з питань служби в таких органах.

Управління звертає вашу увагу, що з 16 липня 2021 року набув чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» від 25 квітня 2019 року № 2704-VIII, в частині засвідчення державним сертифікатом рівня володіння державною мовою.

Пропонуємо ознайомитись з інформацією щодо документів, що засвідчують рівень володіння державною мовою посадовою особою місцевого самоврядування на веб-сайті НАДС у розділі «Служба в органах місцевого самоврядування» у рубриці «Актуальні питання управління персоналом в органах місцевого самоврядування» за покликанням: