Дата: 06.08.2021 14:51

Фото без опису  Продовжується реалізація проєкту ПРООН «Гендерно-чутливе планування безпечних публічних просторів як відповідь на виклики пандемії COVID-19»

Продовжується реалізація проєкту ПРООН «Гендерно-чутливе планування безпечних публічних просторів як відповідь на виклики пандемії COVID-19 (капітальний ремонт благоустрою території сільського парку по вул. Соборна в с. Студена Піщанського району Вінницької області)», за підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Швеції «ПОСИЛЕНЕ ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ». Встановлено вхідну арку, завершується встановлення вуличних тренажерів, дитячого майданчика, альтанок.