Запрошуємо на агропромислову виставку «АГРО-Вінниця»

Дата: 20.08.2021 11:41

Фото без опису  Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації інформує Вас про те, що з 7 по 9 вересня 2021 року на території аеропорту «Вінниця» (Вінницький район, с. Гавришівка) проходитиме І-ша агропромислова виставка «АГРО-Вінниця».

На виставці буде представлено близько 200 українських виробників і дилерів сучасної сільськогосподарської техніки та устаткування не лише на стендах, а й в справжніх польових умовах за допомогою демо-показів.

Крім того, якісні поради, новини аграрного ринку, сучасні тенденції, консультації щодо отримання державної підтримки можна буде почути під час ділових заходів – тематичних форумів та конференцій.

Запрошуємо сільськогосподарських товаровиробників, які здійснюють господарську діяльність на території громади взяти участь у даному заході..

Більш детально про учасників виставки та заплановані заходи можна ознайомитись за посиланням: https://agroexpo.vn.ua або за контактними телефонами: +380445291145, +380638989891