Головам територіальних громад

Дата: 20.08.2021 12:17

Фото без опису  Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації повідомляє, що 27 серпня 2021 року відбудеться фестиваль аграрних технологій «Свято Врожаю» Agro Techno 2021. Місце проведення заходу - агропарк ZGAR с.Мізяків Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області.

Організатор фестивалю – компанія Carefield. Партнери – відомі і успішні компанії, які представлять свої продукти і послуги в тематичних розділах: посівний матеріал, ЗЗР і мінеральні добрива, агротехніка, інновації, комплектуючі, переробка продукції, трейдинг, консалтингові і управлінські компанії.

Програма фестивалю передбачає:

• презентації ефективних рішень для поля, які спрацювали і принесли прибуток;
  • виставка і польові тест-драйви агротехніки;
  • обговорення «гарячих» тем галузі з експертами;
  • демонстрація інновацій, які вже впроваджуються в регіоні.

Фестиваль розпочне свою роботу о 10.00 год. Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації, яку можна здійснити:

на сторінці фестивалю: https://www.facebook.com/agro.techno.fest

або за посиланням : https://docs.google.com/forms/d/1BEz_YSJHE6HPvbQ2zKFf54vi-1P1UFdZReqckJK76p0/viewform?fbclid=IwAR0vtwtXnx_gfwE51DEf1yG5cVDyX_3U_Mstn0TkpAhQ0Vs37QqxHnieGaY&edit_requested=true

Контактний телефон організаторів фестивалю: (067) 832 33 64 .

Просимо інформувати сільськогосподарських товаровиробників, які здійснюють господарську діяльність на території громади, про проведення заходу та сприяти їх участі в ньому.

Директор Департаменту Володимир МЕРЕЖКО