Святкування Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України в Студенянській територіальній громаді

Дата: 25.08.2021 18:25

Фото без опису  24 серпня в Студенянській громаді відбулися урочистості до відзначення 30-ї річниці Незалежності України. Святкування розпочалось з урочистого внесення Державного Прапору та виконання Гімну.

Зі словами привітань до жителів громади звернулися сільський голова Олексій Кирнасівський та заступник голови Тульчинської райдержадміністрації Володимир Скалій. Загиблих за незалежність нашої держави вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок загиблим учасникам АТО та ООС. На виконання розпорядження сільського голови від 17.08.2021 року № 98 «Про відзначення в Студенянській територіальній громаді 30-ї річниці Незалежності України» за плідну працю на користь громади, високі результати в роботі, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України жителів громади відзначили Подяками Студенянської сільської ради.

Святкування Дня незалежності України продовжилось святковим концертом за участі аматорських колективів КЗ «Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради», Гонорівського будинку культури, Кукулівського будинку культури, Трибусівського будинку культури, Болганського Будинку культури. Усі бажаючі мали змогу скуштувати смачну юшку та гарно провести час на нічній дискотеці.

Дякуємо усім організаторам та учасникам свята.