Дата: 25.08.2021 18:41

Фото без опису  Триває реалізація проєкту ПРООН «Гендерно-чутливе планування безпечних публічних просторів як відповідь на виклики пандемії COVID-19»

Триває реалізація проєкту ПРООН «Гендерно-чутливе планування безпечних публічних просторів як відповідь на виклики пандемії COVID-19 (капітальний ремонт благоустрою території сільського парку по вул. Соборна в с. Студена Піщанського району Вінницької області)», за підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Швеції «ПОСИЛЕНЕ ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ». Продовжується облаштування альтанок, встановлення лавок та урн для сміття, тренажерів.