Сільськогосподарська виставка «АГРО-Вінниця» на базі аеропорту «Вінниця»

Дата: 27.08.2021 10:26

Фото без опису  Вінницька обласна рада повідомляє про те, що з 7 по 9 вересня 2021 року з 9.00 до 18.00 години відбудеться сільськогосподарська виставка «АГРО-Вінниця» на базі аеропорту «Вінниця».

Понад 200 учасників виставки, серед яких представники українських і світових виробників сільгосптехніки й устаткування, презентують найсучасніші технології та інноваційні рішення, що впливають на інтенсивний розвиток агробізнесу.

З цією метою заплановані масштабні польові демонстрації роботи техніки, демо-покази сільськогосподарських машин.

Виставку організовує ТОВ « ТД Промфінінвест» - організатор найбільшої агропромислової виставки в Україні «АГРО» - за підтримки Вінницької обласної Ради та Вінницької міської ради.

Запрошуємо взяти участь у виставці «АГРО- Вінниця», яка позиціонується як ефективна платформа для демонстрації найновіших досягнень в галузі сільського господарства та сучасних аграрних технологій.

З повагою Заступник голова обласної Ради Дмитро ЧАЛЕНКО