Робоча нарада відділу освіти, культури, молоді та спорту з директорами, заступниками та завідуючими закладів освіти Студенянської громади

Дата: 31.08.2021 17:16

Фото без опису  31 серпня відбулася робоча нарада відділу освіти, культури, молоді та спорту з директорами, заступниками та завідуючими закладів освіти Студенянської громади.

З початком нового навчального року усіх присутніх привітав сільський голова Олексій Кирнасівський та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Жук.

Нарада розпочалась доповіддю начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольги Жук «Про підсумки перевірки готовності закладів освіти Студенянської громади до роботи в новому 2021-2022 навчальному році». Також були обговорені наступні питання:

- «Автономія закладів освіти», Монастирська В.М., начальник Фінансового управління Студенянської сільської ради; - «Вакцинація працівників закладів освіти», Гандзій Т.В., інспектор відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради; - «Облік підручників в закладах освіти та розподіл їх в системі ІСУО «Курс школа», Бабина І.В., спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради; - «Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання предметів у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 н.р.», Кузьминська В.В., заступник директора ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ст.» з навчальної частини; - «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти обласного підпорядкування за програмами НУШ (за кошти субвенції)», Кузьминська В.В., заступник директора ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ст.» з навчальної частини.

Бажаємо усім плідної роботи в новому навчальному році!