Дата: 23.09.2021 16:55

Засідання організаційного комітету з організації та проведення Міжнародного Етно Foodfest «МАМАЛИГА vs БАНОШ».

22 вересня відбулося засідання організаційного комітету з організації та проведення Міжнародного Етно Foodfest «МАМАЛИГА vs БАНОШ», який відбудеться 3 жовтня в Студенянській громаді за підтримки ГО «Єврорегіон «Дністер», Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації. Фестиваль покликаний розкрити культурну самобутність та особливості регіональних продуктів громад України та Республіки Молдова, а також зміцнити дружні відносини.