В громаді відзначили День захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2021 11:49

Фото без опису  14 жовтня відзначаємо День захисників та захисниць України та День українського козацтва, які припадають на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці - це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.

На передодні свята в Студенянській територіальній громаді пройшли урочисті заходи до відзначення Дня захисників та захисниць України та Дня українського козацтва.

Сільський голова Олексій Кирнасівський звернувся зі словами привітань та подяки до захисників та захисниць нашої держави. Пам'ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальних дошок загиблих учасників АТО. Урочистості продовжились святковим концертом підготованим працівниками та учасниками художньої самодіяльності КЗ «Центр культури і дозвілля».

Слава Україні!
  Героям слава!