Розпочинається реалізація соціального проєкту "Активні парки - локації здорової України"

Дата: 25.10.2021 11:52

Фото без опису  На території Студенянської територіальної громади розпочинається реалізація соціального проєкту "Активні парки - локації здорової України" відповідно до Указу Президента України від 17 грудня 2020 року № 574/2020 "Про започаткування соціального проєкту "Активні парки - локації здорової України".

Основною метою соціального проекту є oрганізація оздоровчої рухової активності yсіх категорій громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання іх наслідків. Координатором проєкту в Студенянській громаді є Петров Юрій Михайлович.