Урочистості до Дня працівникі культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 17:11

9 листопада в Студенянській територіальній громаді відзначали День працівників культури та аматорів народного мистецтва. З найщирішими привітаннями та побажаннями до працівників культури звернулись заступник сільського голови Анатолій Максименюк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Ольга Жук та начальник комунального закладу «Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради Вінницької області» Юлія Рибонька. Святкування продовжилось святковим концертом та теплими словами вдячності.

Сердечно вітаємо усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу, бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, успіхів, творчого натхнення!