День працівників сільського господарства

Дата: 22.11.2021 13:11

Фото без опису  Щорічно, у третю неділю листопада, відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято присвячене всім аграріям країни. В зв’язку з введенням на території Вінницької області з 18 листопада 2021 року «червоного» рівня епідемічної небезпеки урочисті заходи до Дня працівників сільського господарства було відмінено. Сільський голова Олексій Кирнасівський та заступник сільського голови Анатолій Максименюк привітали працівників сільського господарства на виробництвах та нагородили Подяками сільської ради за вагомі здобутки, особистий внесок у розвиток сільського господарства, професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Висловлюємо Вам, шановні хлібороби, слова глибокої поваги і вдячності за Вашу працю, любов до різної землі і примноження кращих хліборобських традицій.