Дата: 14.01.2022 12:02

Фото без опису  Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про запобігання корупції», відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. № 169, Студенянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу «Служба у справах дітей» Студенянської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду:

Громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3-х років. Знання діючого законодавства України; знання основних програм роботи на комп'ютері, досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах (АІС – місцеві бюджети, М.E.D.О.C., Є-звітність), в системі ПРОЗОРО, Є-data.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

• письмова заява про участь у конкурсі, в якій особа вказує, що вона ознайомлена зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; • копія паспорта громадянина України;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • копія трудової книжки;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, наукового ступеня;
  • дві фотокартки розміром 4×6 см;
  • декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: с. Студена, вул. Соборна, 29а, Студенянська сільська рада.

Додаткова інформація за тел. 0966195704.