Вручення керівникам закладів загальної середньої освіти Студенянської громади ноутбуків в рамках Національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

Дата: 19.01.2022 11:26

Фото без опису  5 січня 2022 року, в рамках Національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю», сільський голова Олексій Кирнасівський та начальник відділу освіти, кльтури, молоді та спорту Ольга Жук вручили керівникам закладів загальної середньої освіти ноутбуки.

Комп'ютерна техніка призначена педагогічним працівникам закладів освіти для організації дистанційного навчання та інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання.

На придбання 21 ноутбука для закладів освіти Студенянської територіальної громади з державного боюжету виділено 420840,0 грн., співфінансування з місцевого бюджету складає 42084,0 грн.

Розподіл ноутбуків здійснювався відповідно до звітів закладів загальної середньої освіти ЗНЗ-1, а саме враховуючи кількість працівників в закладі та наявність комп'ютерної техніки.