Святкування Водохреща в Студенянській громаді

Дата: 20.01.2022 06:18

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. Православні християни відзначають його 19 січня, воно збігається зі святом Богоявлення.

В Студенянській громаді святкування розпочалося біля місцевого ставка о 12.00 годині. Настоятель місцевого храму отець Олександр освятив воду, яку принесли жителям громади та у водоймі. Після освячення води усі охочі мали можливість зануритись у крижану ополонку.

Працівники та аматори КЗ «Центр культури і дозвілля» звеселяли усіх присутніх щедрівками, частували запашною юшкою, гарячим чаєм та глінтвейном.

Свято Водохреща принесло чимало позитивних емоцій, як тим хто купався, так і тим хто за цим всім спостерігав, не наважившись зануритись у воду.

Таке святкування Водохреща стало незмінною традицією для жителів Студенянської громади.