7 річниця Дня загибелі воїна АТО -Добраня Андрія Дмитровича

Дата: 08.02.2022 13:32

7лютого 2022 року виповнюється сім років з Дня загибелі нашого земляка, воїна АТО -Добраня Андрія Дмитровича, нашого Героя, одного з найкращих синів України, який поклав життя, захищаючи свою рідну землю.

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати представники Студенянської сільської ради вшанували пам’ять Героя хвилиною мовчання та покладанням квітів до його могили.

В комунальному закладі "Гонорівська гімназія", де навчався Андрій Добрань, відбулася загальношкільна лінійка-реквієм "Лиш 20 літ на світі ти прожив..." Пам'ять Героя вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів до меморіальної дошки та запалили свічку Пам'яті.

Уся громада схиляє голови перед могилою воїна та дякує усім мужнім захисникам, завдяки яким, ми живемо спокійним, мирним життям.

Сумуємо… Пам’ятаємо…
  Герої не вмирають! Вічна слава Герою!