Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2022 16:47

14 лютого в Студенянській територіальній громаді відбулися урочисті заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Зі словами привітань до присутніх звернувся сільський голова Олексій Кирнасівський та висловив Подяку учасникам бойових дій на території інших держав за особисту мужність і відвагу при виконанні інтернаціонального обов’язку.

Працівники та учасники художньої самодіяльності КЗ «Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради» привітали воїнів-інтернаціоналістів художніми номерами.

Усіх загиблих учасників бойових дій на території інших держав вшанували хвилиною мовчання.

В КЗ «Студенянська Публічна бібліотека» організовано тематичну виставку художньої літератури, історичних документів, що ілюструють події війни в Республіці Афганістан за темою «Афганістан – біль в моїй душі».

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни, але час непідвладний викреслити з пам'яті приклади мужності і вірності синів та дочок нашої Батьківщини, які з честю виконали військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської мужності та героїзму.

Бажаємо Вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, довгих років життя, міцного здоров'я, родинного затишку, радості і благополуччя!